EXOT

مک آفي فروخته شد

مک‌آفی فروخته شد – ایسنا

17 ساعت قبل · مک‌آفی فروخته شد. شرکت مک‌آفی اعلام کرد کنسرسیومی که در راس آن شرکت اَدوِنت اینترنشنال قرار دارد، این شرکت امنیت سایبری را در قراردادی به ارزش ۱۴ میلیارد دلار خصوصی خواهد کرد. به گزارش ایسنا …

مک‌آفی فروخته شد – نیوزین

مک‌آفی فروخته شد … شرکت مک‌آفی اعلام کرد کنسرسیومی که در راس آن شرکت اَدوِنت اینترنشنال قرار دارد، این شرکت امنیت سایبری را در قراردادی به ارزش 14 میلیارد دلار خصوصی خواهد کرد.

ایسنا – مک‌آفی فروخته شد – صاحب‌خبر

17 ساعت قبل · مک‌آفی فروخته شد شرکت مک‌آفی اعلام کرد کنسرسیومی که در راس آن شرکت اَدوِنت اینترنشنال قرار دارد، این شرکت امنیت سایبری را در قراردادی به ارزش ۱۴ میلیارد دلار خصوصی خواهد کرد.

مک‌آفی فروخته شد – Baztab

مک‌آفی فروخته شد این توافق در زمانی انجام می گیرد که شیوع پاندمی باعث رواج دورکاری و رشد حملات سایبری شده و در نتیجه تقاضا برای آنتی ویروس و نرم افزار امنیت دیجیتالی افزایش پیدا کرده است.

مک‌آفی فروخته شد – کارآفرین‌نیوز

مک‌آفی فروخته شد شرکت مک‌آفی (McAfee) اعلام کرد: کنسرسیومی که در راس آن شرکت اَدوِنت اینترنشنال قرار دارد، این شرکت امنیت سایبری را در قراردادی به ارزش ۱۴ میلیارد دلار خصوصی خواهد کرد.

پایگاه خبری نوداد -مک‌آفی فروخته شد

مک‌آفی فروخته شد شرکت مک‌آفی اعلام کرد کنسرسیومی که در راس آن شرکت اَدوِنت اینترنشنال قرار دارد، این شرکت امنیت سایبری را در قراردادی به ارزش ۱۴ میلیارد دلار خصوصی خواهد کرد.

مک‌آفی فروخته شد | جارپرس

مک‌آفی فروخته شد تهران – جارپرس – شرکت مک‌آفی اعلام کرد کنسرسیومی که در راس آن شرکت اَدوِنت اینترنشنال قرار دارد، این شرکت امنیت سایبری را در قراردادی به ارزش ۱۴ میلیارد دلار خصوصی خواهد کرد.

مک آفی فروخته شد | شرکت مک آفی اعلام کرد کنسرسیومی که در …

مک آفی فروخته شد. شرکت مک آفی اعلام کرد کنسرسیومی که در راس آن شرکت اَدوِنت اینترنشنال قرار دارد، این شرکت امنیت سایبری را در قراردادی به ارزش 14 میلیارد دلار خصوصی خواهد کرد.

مک‌آفی فروخته شد

مک‌آفی فروخته شد شرکت مک‌آفی اعلام کرد کنسرسیومی که در راس آن شرکت اَدوِنت اینترنشنال قرار دارد، این شرکت امنیت سایبری را در قراردادی به ارزش ۱۴ میلیارد دلار خصوصی خواهد کرد.

مک‌آفی فروخته شد – ایسنا | مرجع وب و فناوری

مک‌آفی فروخته شد – ایسنا ضربه جدید آمریکا به هکرهای باج گیر/توقیف ۶ میلیون دلار پول باج موشن گرافیک چیست؟

شرکت امنیتی McAfee به مبلغ ۱۴ میلیارد دلار فروخته شد

جان مک‌آفی؛ خالق آنتی‌ویروس McAfee، معتاد، برنامه‌نویس، فراری! منبع: TheVerge. نوشته شرکت امنیتی McAfee به مبلغ ۱۴ میلیارد دلار فروخته شد اولین بار در دیجی‌کالا مگ. پدیدار شد. منبع متن: digikala

مک‌آفی فروخته شد – ایستنا | اخبار فناوری و مخابرات

شرکت مک‌آفی اعلام کرد کنسرسیومی که در راس آن شرکت اَدوِنت اینترنشنال قرار دارد، این شرکت امنیت سایبری را در قراردادی به ارزش ۱۴ میلیارد دلار خصوصی خواهد کرد. این توافق در زمانی انجام می گیرد که شیوع پاندمی باعث رواج …

مک‌آفی فروخته شد – خبر خوان | ساعدنیوز

اخبار اقتصادی خبر خوان ساعدنیوز ساعدنیوز

جان مک‌آفی، خالق آنتی‌ویروس مک‌آفی در زندان خودکشی کرد …

View All Result . No Result . View All Result

پایگاه خبری نوداد -زمان حضور دیاباته در تهران مشخص شد

در چند روز اخیر گمانه‌زنی‌های مختلفی درباره بازگشت دیاباته به ایران مطرح شد و مسوولان استقلال در این‌باره تلاش زیادی کردند تا این بازیکن را هر چه سریع‌تر به ایران بازگردانند.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , ,