EXOT

مهمترین دستاوردهای علمی حوزه فناوری نانو در سال ۲۰۲۰

مهمترین دستاوردهای علمی حوزه فناوری نانو در سال ۲۰۲۰ – ایرنا

مهمترین دستاوردهای علمی حوزه فناوری نانو در سال ۲۰۲۰. تهران- ایرنا-پایگاه استت ‌نانو، ۱۰ دستاورد برتر سال ۲۰۲۰ را که می‌توانند تاثیر قابل توجهی بر بهبود کیفیت زندگی و رفاه عمومی مردم داشته …

مهمترین دستاوردهای علمی حوزه فناوری نانو در سال 2020 …

مهمترین دستاوردهای علمی حوزه فناوری نانو در سال ۲۰۲۰ پایگاه استت ‌نانو ۱۰ دستاورد برتر فناوری نانو در سال ۲۰۲۰ که می‌توانند تاثیر قابل توجهی بر بهبود کیفیت زندگی و رفاه عمومی مردم داشته …

مهمترین دستاوردهای علمی حوزه فناوری نانو در سال ۲۰۲۰ …

ایرنا-پایگاه استت ‌نانو، ۱۰ دستاورد برتر سال ۲۰۲۰ را که می‌توانند تاثیر قابل توجهی بر بهبود کیفیت زندگی و رفاه عمومی مردم داشته باشند معرفی کرد. … مهمترین دستاوردهای علمی حوزه فناوری نانو …

مهمترین دستاوردهای علمی حوزه فناوری نانو در سال ۲۰۲۰ …

پایگاه استت ‌نانو ۱۰ دستاورد برتر فناوری نانو در سال ۲۰۲۰ که می‌توانند تاثیر قابل توجهی بر بهبود کیفیت زندگی و رفاه عمومی مردم داشته باشند را معرفی کرد.

مهمترین دستاوردهای علمی حوزه فناوری نانو در سال 2020 …

مهمترین دستاوردهای علمی حوزه فناوری نانو در سال 2020. پایگاه استت نانو، 10 دستاورد برتر سال 2020 را که می توانند تاثیر قابل توجهی بر بهبود کیفیت زندگی و رفاه عمومی مردم داشته باشند معرفی کرد.

دستاوردهای علمی ایران در سالی که گذشت

10/06/2021 · در سال‌های اخیر شاهد تجهیز بیش از ۸۰ آزمایشگاه نانو به جدیدترین فناوری‌ها، کمک شایانی در پیشرفت این حوزه کرده تا جایی که ایران را در رتبه چهارم کشور‌های پیشرو صنعت نانو قرار داده است.

۶ درصد از علم نانو دنیا در ایران تولید می‌شود – ایرنا

مهمترین دستاوردهای علمی حوزه فناوری نانو در سال ۲۰۲۰. تهران- ایرنا-پایگاه استت ‌نانو، ۱۰ دستاورد برتر سال ۲۰۲۰ را که می‌توانند تاثیر قابل توجهی بر…

دستاوردهای علمی پس از انقلاب + اینفوگرافی- اخبار رسانه ها …

فناوری نانو، فناوری سلول های بنیادی، دستیابی به فناوری هسته‌ای، دستاوردهای حوزه هوافضا و حوزه داروهای …

دستاورد‌های انقلاب اسلامی تولد و رشد فناوری نانو …

این پژوهش براساس مستندات مجامع علمی معتبر دنیا به معرفی، رشد علمی و رتبه‌های برتر کشورمان در حوزه فناوری نانو، یکی از مهمترین حوزه‌ها که درخشش توان و اندیشه ایرانی را به رخ جهانیان می‌کشد …

دستاوردهای خوبی در حوزه فناوری نانو در کشور حاصل شده است

اسحاق جهانگیری گفت: با وجود زمان نه چندان طولانی که از آغاز فعالیت ستاد ویژه توسعه فناوری نانو سپری می‌شود، دستاوردهای خوبی در این حوزه حاصل شده و گزارش‌ها حاکی از آن است که در بخش مقالات نانو ایران در رتبه پنجم دنیا …

کسب جایگاه ۱۵ علمی دنیا در سال ۲۰۲۰ – سازمان بین المللی …

03/02/2020 · جایگاه ۱۵ علمی دنیا. دکتر منصور غلامی مهمترین دستاوردهای وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در ۴۰ سال پس از انقلاب اسلامی را تربیت نیروی انسانی تحصیل کرده و متخصص در دانشگاه‌های داخلی عنوان کرد و …

خانه نانو (ایستا صنعت وطن) on Instagram: “?مهمترین …

19 Likes, 0 Comments – خانه نانو (ایستا صنعت وطن) (@khanehnano) on Instagram: “?مهمترین دستاوردهای علمی حوزه فناوری نانو در سال ۲۰۲۰ پایگاه استت ‌نانو ۱۰ #دستاورد برتر فناوری…”

نانویی‌ترین دانشگاه‌های کشور معرفی شدند/ رشد ۷۴ درصدی …

در سال ۲۰۲۰ میلادی، ۱۲ هزار و ۱۹۰ مقاله مرتبط با فناوری نانو توسط محققان ایرانی در WoS نمایه شد که معادل ۹۳.۵ درصد از کل مقالات نانو منتشر شده در سال ۲۰۲۰ است.

دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه “آموزش عالی، تحقیقات و …

حوزه آموزش عالی، تحقیقات و فناوری در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پیشرفت‌های بسیاری داشته که بر این اساس دستاوردهای چشمگیری در این حوزه بدست آمده است.

مهمترین دستاورد‌های علمی کشور در سال ۹۷

در سال‌های اخیر شاهد تجهیز بیش از ۸۰ آزمایشگاه نانو به جدیدترین فناوری‌ها، کمک شایانی در پیشرفت این حوزه کرده تا جایی که ایران را در رتبه چهارم کشور‌های پیشرو صنعت نانو قرار داده است.

نانویی‌ترین دانشگاه‌های کشور معرفی شدند/ رشد ۷۴ درصدی …

10/08/2021 · بخش‌های مهم این گزارش به شرح زیر است؛ در سال ۲۰۲۰ میلادی، ۱۲ هزار و ۱۹۰ مقاله مرتبط با فناوری نانو توسط محققان ایرانی در WoS نمایه شد که معادل ۹۳.۵ درصد از کل مقالات نانو منتشر شده در سال ۲۰۲۰ است.

پیش‌بینی تصاحب جایگاه ۱۵ علمی دنیا در سال ۲۰۲۰ از سوی …

02/10/2021 · پیش‌بینی تصاحب جایگاه ۱۵ علمی دنیا در سال ۲۰۲۰ از سوی ایران … دهه فجر انقلاب اسلامی، به مهمترین دستاوردهای وزارت علوم … ما با ۱۵ کشور برتر دنیا در حوزه‌های علمی و فناوری رقابت می‌کنیم و این …

ایسنا – رشد ۸.۵ درصدی پتنت‌های نانو در سال ۲۰۲۰/توسعه …

در سال ۲۰۲۰ بیش از ۱۲۹۰۰ پتنت منتشر شده و ۹۵۶۰ پتنت گرنت شده در حوزه فناوری نانو در دفتر ثبت اختراع آمریکا (uspto) ثبت شدند که در مجموع نسبت به سال گذشته حدود ۸.۵ درصد رشد داشتند.

نانو چیست؟ – از نانو بدانیم – مرکز مطالعات نانو

بودجه صرف شده در فناوری نانو درسال 2008 مبلغ 8/6 میلیارد دلارواین بودجه برای سال 2015 به میزان یک تریلیون دلاروبرای سال 2020 چهاربرابراین رقم پیش بینی شده است.

رتبه ۲۱ ایران در ثبت پتنت فناوری نانو در سال ۲۰۱۸

در سال ۲۰۱۸ تعداد ۱۳ هزار و ۵۰ ثبت پتنت نانو در دو دفتر آمریکا و اروپا انجام شده است که ایران با ثبت ۴۲ پتنت و رشد ۶۸ درصدی نسبت به سال قبل در رده بیست‌ویکم دنیا قرار دارد.

انقلابی اسلامی و پیشرفت علم و فناوری | پایگاه خبری ریشه

04/02/2018 · مهمترین دستاوردهای حوزه نانو. در حوزه فناوری سلامت و بهداشت 27 شرکت فناوری مشغول به فعالیت هستند که با استفاده از فناوری نانو موفق به ارتقا محصولات این حوزه شدند.

پتنت‌های حوزه فناوری نانو در سال ۲۰۲۰ حدود ۸.۵ درصدی رشد یافت

07/02/2021 · در سال ۲۰۲۰ بیش از ۱۲۹۰۰ پتنت چاپ و ۹۵۶۰ پتنت گرنت شده در حوزه فناوری نانو در دفتر ثبت اختراع آمریکا (USPTO) ثبت شدند که در مجموع نسبت به سال گذشته حدود ۸٫۵ درصد رشد داشتند.

سهم 40 درصدی علم نانو ایران در جهان اسلام- اخبار سیاسی …

وی افزود: در ابتدای سال 2000 میلادی کشور ما تنها 8 مقاله مستند جهانی داشت که امروز بیش از 5000 مقاله در حوزه نانو …

مسابقه ملی فناوری نانو – انجمن نانو پزشکی ایران

مهلت ثبت‌نام تا ۲۵ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۸ تمدید شد ستاد ویژه توسعه فناوری نانو در راستای تحقق اهداف ترویجی و آموزشی تدوین‌شده در سند راهبردی فناوری نانو، اقدام به برگزاری مسابقه ملی فناوری نانو کرده است.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , ,