EXOT

مجازات افرادي که فحاشي مي کنند چيست؟

مجازات افرادی که افترا و تهمت می‌زنند چیست؟

با توجه به ماده‌ی 699 قانون مجازات اسلامی چنانچه شخصی عالماً و عامداً با هدف مجرم جلوه دادن دیگری از آلات، ادوات و اشیایی که یافتن آن از دید قانون جرم محسوب می‌شود، استفاده نماید و آن را بدون …

مجازات افرادی که «گل» می‌کارند چیست؟ – حلقه وصل

مدیرکل دفتر حقوقی و امور مجلس ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: کاشت و تولید «گل» جرم است و مجازاتی از 10 میلیون ریال تا اعدام برای آن در نظر گرفته شده است.

مجازات افرادی که «گل» می‌کارند چیست؟

مدیرکل دفتر حقوقی و امور مجلس ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: کاشت و تولید «گل» جرم است و مجازاتی از 10 میلیون ریال تا اعدام برای آن در نظر گرفته شده است.

۲ تا ۳ سال حبس مجازات افرادی که تهدید می‌کنند | دفتر خدمات …

۲ تا ۳ سال حبس مجازات افرادی که تهدید می‌کنند تهدید از جمله جرائمی است که در قانون آمده است اما برای تحقق آن شرایط خاصی ذکر شده است.

میزان – مجازات افرادی که ماسک نمی‌زنند چیست؟ – صاحب‌خبر

خبرگزاری میزان- با شیوع ویروس کرونا و افزایش آمار مبتلایان استفاده از ماسک اجباری شده است و احتمال مجازات افرادی که ماسک نمی‌زنند، وجود دارد.

شهادت دروغ در چه صورت جرم محسوب می شود و مجازات آن چیست …

با سلام و خسته نباشید شهادت دروغ در چه صورت جرم محسوب می شود و مجازات آن چیست؟

مجازات کسانی که با ارسال پیامک های توهین آمیز و تماس تلفنی …

06/03/2020 · مجازات کسانی که با ارسال پیامک های توهین آمیز و تماس تلفنی مکرر ایجاد مزاحمت می کنند چیست مستند به ماده 641 قانون مجازات :

مجازات افرادی که گل می کارند چیست؟ – خبرگزاری مهر | خبر فارسی

مدیرکل دفتر حقوقی و امور مجلس ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: کاشت و تولید گل جرم است و مجازاتی از 10 میلیون ریال تا اعدام برای آن در نظر گرفته شده است.

مجازات افرادی که «گل» می‌کارند چیست؟

مجازات افرادی که «گل» می‌کارند چیست؟ خلیج فارس: مدیرکل دفتر حقوقی و امور مجلس ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: کاشت و تولید «گل» جرم است و مجازاتی از 10 میلیون ریال تا اعدام برای آن در نظر گرفته …

مجازات افرادی که ماسک نمی‌زنند چیست؟ – شهریاریها

اخبار شهرستان شهریار شهریاریها اولین پایگاه خبری و اطلاع رسانی در شهرستانهای شهریار، قدس، ملارد، رباط کریم، بهارستان و اسلامشهر تازه ترین اخبار و رویدادهای ورزشی، حوادث، سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی در حوزه غرب …

مجازات کسانی که با ارسال پیامک های توهین آمیز و تماس تلفنی …

مجازات کسانی که با ارسال پیامک های توهین آمیز و تماس تلفنی مکرر ایجاد مزاحمت می کنند چیست ؟ مستند به ماده ۶۴۱ قانون مجازات:

مجازات دخترانی که کشف حجاب می کنند چیست؟/ آیا می‌توان آنها …

مجازات دخترانی که کشف حجاب می کنند چیست؟/ آیا می‌توان آنها را به‌زندان انداخت؟ صفحه اصلی سیاسی سیاست داخلی مجازات دخترانی که کشف حجاب می کنند چیست؟/ آیا می‌توان آنها را به‌زندان انداخت؟

مجازات قانونی افرادی که با زیرشلواری در معابر عمومی تهران …

20/02/2012 · تعجب نکنید.تیتر بالا عبارتی قانونی است برای مجازات افراد متخلف در کشور و البته تهران ، اما اگر صبر کنید نشانی آنرا خواهم داد. جماعت ایرانی از قدیم با حجب

جزئیات جریمه و مجازات افرادی که پروتکل‌های بهداشتی را …

سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد که بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله کرونا، با افراد و صنف‌هایی که پروتکل‌های بهداشتی کرونا را رعایت نمی‌کنند، بر

تهران| مردم خواستار مجازات افرادی هستند که امنیت و آرامش …

ائمه جمعه شهرستان‌های استان تهران با اشاره به آشوب اخیر در خیابان پاسداران بر لزوم مجازات این افراد و ورود …

مجازات کسانی که «گل» می‌کارند چیست؟

مدیرکل دفتر حقوقی و امور مجلس ستاد مبارزه با مواد مخدر درباره مجازات کسانی که «گل» می‌کارند توضیحاتی ارائه داد.

منظور از رابطه «خدن» و «احصان» کنیزان که در آیه 25 سوره …

منظور از رابطه «خدن» و «احصان» کنیزان که در آیه 25 سوره نساء و برخی فرازهای قرآنی دیگر آمده، چیست؟ – گنجینه پاسخ هااسلام کوئست – مرجعی برای پاسخگویی به سوالات دینی، اعتقادی و شرعی پاسخگویی به سوالات دینی, پرسش و پاسخ …

مجازات کسانی که زنان را به بی حجابی تشویق می کنند چیست …

مجازات کسانی که زنان را به بی حجابی تشویق می کنند چیست؟ اجتماعی / انتظامی،حوادث 4 اسفند 1396 –

کارچاق کنی

17/11/2016 · این افراد کسانی هستند که با استفاده از تجربه، نفوذ و یا استفاده از ابزار دیگر که به آن اشاره خواهد شد، از میانبرهای قانونی و غیرقانونی استفاده می کنند و به نتیجه دلخواه خود می رسند.

ارتداد چیست؟ – احکام شرعی

ارتداد چیست؟ «ارتداد» که از واژه «رد» گرفته شده، در لغت به معناى بازگشت است. در فرهنگ دینى، بازگشت به کفر ارتداد و ردّه نامیده مى‏شود، (راغب اصفهانى، المفردات فى غریب القرآن، ص 192و193). البته مسأله ارتداد و احکام جزایى …

صبح آرزو – افرادی که شایعه‌پراکنی می‌کنند از چه می‌ترسند …

افرادی که شایعه‌پراکنی می‌کنند از چه می‌ترسند؟مهمان: خدیجه محمدی‌ (روانشناس)تلویزیون آرزو، شبکه‌ی ۲۴ …

انواع حد چیست و در قانون مجازات اسلامی چه شرایطی دارند؟

حد نوعی مجازات است که میزان مجازات و نوع آن در قواعد شرعی دین اسلام نوشته شده است؛ بنابراین هیچ مرجع قضایی از این اختیار برخوردار نیست تا در خصوص نوع و میزان مجازات جرایم حدی تغییری ایجاد کند یا تصمیم گیری نماید.

ببینید | جزئیات جریمه و مجازات افرادی که پروتکل های …

خبرگزاری صدا و سیما منتشر کرد: سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد که بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله کرونا با افراد و صنف‌هایی که پروتکل‌های بهداشتی کرونا را رعایت نمی‌کنند، برخورد می‌شود.

نحوه برخورد با افرادی که از خودرو زباله پرت می‌کنند

نحوه برخورد با افرادی که از خودرو زباله پرت می‌کنند . عصر خودرو- نوبت به محیط زیست که می‌رسد، بی‌تفاوتی دیگر معنایی ندارد. برای همه مهم است که زمین محل زندگی‌شان سبز باشد و البته سبز هم بماند.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,