EXOT

متهم شدن یکی از اطرافیان وکیل ترامپ به نقض قانون انتخابات آمریکا

متهم شدن یکی از اطرافیان وکیل ترامپ به نقض قانون انتخابات …

متهم شدن یکی از اطرافیان وکیل ترامپ به نقض قانون انتخابات آمریکا. به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری رویترز، لو پارناس که یک تاجر ثروتمند اوکراینی است متهم است …

دو حامی مالی ترامپ به اتهام تخلف انتخاباتی بازداشت شدند …

11/10/2019 · لو پارناس (چپ) و ایگو فرومن به نقض قوانین انتخاباتی آمریکا متهم‌اند. دو حامی مالی ستاد انتخاباتی دونالد …

ترامپ به‌شدت از نقض قانون اساسی در انتخابات انتقاد کرد …

دونالد ترامپ در پیام‌هایی توییتری تصریح کرد که تخلفات انتخاباتی به بدترین شکل قانون اساسی آمریکا را نقض کرد.

متهم شدن برخی از اعضای پارلمان به خیانت ملی و نقض قانون …

متهم شدن برخی از اعضای پارلمان به خیانت ملی و نقض قانون

آمریکا و اروپا تعامل برابر با ما را کسر شأن خود می‌دانند …

آمریکا و اروپا تعامل برابر با ما را کسر شأن خود می‌دانند/ تجربه‌ی ما در «تعامل سازنده با غرب» منجر به افزایش «بی‌اعتمادی» شد/ اوباما برجام را حداقلی و بی‌رمق اجرا می‌کرد/ فشار حداکثری ترامپ اجرای برجام را وخیم‌تر کرد …

اف بی آی، متهم به قصور در پرونده آزار جنسی در ژیمناستیک آمریکا

به گزارش گروه رسانه های دیگر خبرگزاری آنا ، احسان عابدین وکیل دادگستری درباره مواردی که متهم می تواند در جلسات دادگاه حضور نداشته باشد و عدم حضور او عذر موجه محسوب می شود اظهار کرد: در قانون آیین دادرسی کیفری مواردی پیش بینی است که با وقوع آن ها متهم حق دارد در …

‌نفوذ به مدار بسته/ واکنش‌ها به تصاویر هک‌شده از زندان اوین

24/08/2021 · در‌همین‌رابطه پیمان حاج محمود عطار، وکیل دادگستری با ابراز تأسف از آنچه در اوین رخ داده است، گفت: یکی از روش‌های علمی و مورد تأیید مکاتب جرم‌شناسی و پیشگیری از جرم، نصب دوربین‌های …

حسام الدین آشنا مجرم شناخته شد

اگر ترامپ بر اثر کرونا بمیرد انتخابات آمریکا چه می‌شود؟ (۵۲ نظر) زیبایی چهره‌ پارسا پیروزفر باعث حذف سکانس‌های سریال «در پناه تو» شد! (۴۹ نظر)

دفترچه راهنمای تحریم های ایران در دولت ترامپ

یکی از خونین‌ترین سرکوب‌های انجام شده در آبان ۱۳۹۸، در بندر ماهشهر در همین استان انجام شد. کشتار در ماهشهر با تلاش برای پشت پرده نگه داشتن نحوه سرکوب معترضان، با قطعی اینترنت رخ داد.

دو روایت از دیدار دانشجویان با دو متهم امنیتی

17/07/2020 · آقای امین‌ناصری در پاسخ به دومین خواستۀ دانشگاه پاسخ دادند که: «به‌استناد تبصرۀ مادۀ ۴۸ آیین دادرسی کیفری، متهمان به جرائم امنیتی، امکان استفاده از هر وکیلی را ندارند و فقط می‌توانند از لیست وکلای مخصوص و موردتأیید قوۀ قضائیه، یک وکیل انتخاب کنند.

وکیلی که در مورد معترض جان‌باخته در زندان اراک تحقیق می …

17/02/2018 · بر اساس گزارش‌ها محمد نجفی، وکیل دادگستری که پس از سخنانش دربارهٔ مرگ وحید حیدری یکی از معترضان تجمع‌های دی‌ماه بازداشت شده بود، در دادسرا به ۹ فقره اتهام، متهم شده‌است.

یا این تست قانونمندی متوجه شوید شما فردی قانونمند هستید یا نه؟

21/10/2021 · قانونمند بودن افراد یکی از ویژگی های مهم برای زندگی اجتماعی و پیشرفت رو به جلو اجتماع است، اگر میخواهید بدانید تا چه حد فردی قانونمند هستید بهتر است تست قانونمندی که در ادامه مقاله آورده شده است را انجام دهید.

بابک زنجانی اعدام می‌شود؟ – تابناک | TABNAK

17/07/2021 · *گفته بودید که یکی از دلایل تشکیل پرونده‌های زیاد در قوه قضائیه بی اطلاعی شهروندان از قانون هاست. یکسری ورودی‌های ما بخاطر عدم اطلاع از قوانین است و یکسری بیخودی جرم‌انگاری شده است.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , ,