EXOT

فرمانده کل ارتش: پاسخ به تهدید، محدود به مرزهای کشور نخواهد بود ۱۴۰۰/۰۸/۱۸

پاسخِ تهدیدات دشمن، محدود به مرزها نمی‌شود/ ایران اهل …

1 روز قبل · فرمانده کل ارتش گفت: دشمنان ما بدانند که اگر منافع ما را تهدید کنند پاسخ ما محدود به مرزها نخواهد بود؛ اگر منافع ما را تهدید کنند هرجا لازم باشد منافع‌ آنها را تهدید می‌کنیم.

روزنامه کيهان: فرمانده کل ارتش: پاسخ به تهدید، محدود به …

10/11/2021 · فرمانده کل ارتش: پاسخ به تهدید، محدود به مرزهای کشور نخواهد بود . رزمایش مشترک ذوالفقار ۱۴۰۰ ارتش با برگزاری رژه شناورهای سطحی و زیر سطحی از جمله ناوشکن تمام ایرانی دنا، به کار خود پایان داد.

پاسخ فرمانده کل ارتش به تهدید عربستان: جوابی برای یک کشور …

فرمانده کل ارتش در پاسخ به تهدید عربستان اظهار داشت: ما برای کشوری که از یک جایی کم آورده و شکست خورده است؛ پاسخی نخواهیم داشت.

هشدار فرمانده کل ارتش به دشمنان: اگر منافع ما را تهدید …

1 روز قبل · هشدار فرمانده کل ارتش به دشمنان: اگر منافع ما را تهدید کنید پاسخ ما محدود به مرزها نخواهد بود. مهر : فرمانده کل ارتش گفت: کسانی که از بیگانگان دعوت می‌کنند تا امنیت عاریه‌ای را برایشان برقرار …

پاسخ فرمانده کل ارتش به تهدید هدف قرار گرفتن 52 نقطه ایران …

05/01/2020 · فرمانده کل ارتش گفت: وحدت و همبستگی بوجود آمده در کشور ریشه در مبارزات حاج قاسم سلیمانی از انقلاب و دفاع مقدس تا امروز دارد.

پاسخ فرمانده کل ارتش به تهدید هدف قرار گرفتن ۵۲ نقطه ایران …

خبرگزاری بین المللی شفقنا. خانه; همه اخبار; قرآن و عترت. قرآن; ادعیه; نهج البلاغه

پاسخ دندانشکن فرمانده کل ارتش به تهدید عربستان

فرمانده کل ارتش با بیان اینکه هرگونه نگاه چپ به ایران با راهبرد 10 به یک پاسخ داده می‌شود، گفت: در مورد عربستان سعودی و تهدیدات آن‌ها، ما پاسخی برای یک کشور شکست‌خورده نداریم.

پاسخ فرمانده کل ارتش به تهدید وزیر خارجه عربستان

فرمانده کل ارتش با بیان اینکه هرگونه نگاه چپ به ایران با راهبرد 10 به یک پاسخ داده می‌شود، گفت: در مورد عربستان سعودی و تهدیدات آن‌ها، ما پاسخی برای یک کشور شکست‌خورده نداریم.

پاسخ فرمانده کل ارتش به تهدید هدف قرار گرفتن ۵۲ نقطه ایران …

فرمانده کل ارتش گفت: وحدت و همبستگی بوجود آمده در کشور ریشه در مبارزات حاج قاسم سلیمانی از انقلاب و دفاع مقدس تا امروز دارد.

پاسخ فرمانده کل ارتش به تهدید ترامپ | خبرگزاری بین المللی …

دوشنبه, ۲۶ مهر, ۱۴۰۰ آذربایجان; افغانستان; العربی; اردو; العراق; لبنان

پاسخ فرمانده کل ارتش به تهدید هدف قرار گرفتن ۵۲ نقطه ایران …

سرلشکر عبدالرحیم موسوی در واکنش به تهدید توییتی نظامی اخیر آمریکا گفت: آن‌ها برای حفظ وجهه خودشان در برابر این کار زشت و غیرقابل توجیه از نظر افکار بین‌المللی، اینگونه سخنان را مطرح می کنند.

پاسخ فرمانده کل ارتش به تهدید ترامپ – شفقنا | خبر فارسی

فرمانده کل ارتش: اقدام آنها در به شهادت رساندن سپهبد شهید سلیمانی یک اقدام بسیار زشت و غیرقابل قبول در همه جای دنیا است به همین دلیل اینگونه سخنان را مطرح می کنند تا بتوانند این اقدام غیرانسانی را تحت الشعاع قرار دهند …

پاسخ فرمانده کل ارتش به تهدید عربستان

فرمانده کل ارتش با بیان اینکه هرگونه نگاه چپ به ایران با راهبرد ۱۰ به یک پاسخ داده می‌شود، گفت: در مورد عربستان سعودی و تهدیدات آن‌ها، ما پاسخی برای یک

پاسخ فرمانده کل ارتش به تهدید وزیر خارجه عربستان – حلقه وصل

فرمانده کل ارتش با بیان اینکه هرگونه نگاه چپ به ایران با راهبرد ۱۰ به یک پاسخ داده می‌شود، گفت: در مورد عربستان سعودی و تهدیدات آن‌ها، ما پاسخی برای یک کشور شکست‌خورده نداریم.

فرارو | فرمانده سپاه: ممکن است به دولت تذکر دهیم

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه انقلاب اسلامی محدود به مرزهای ایران نیست، گفت: انقلاب مخالف نظام سلطه و نظم نوین جهانی بوده و همه شعارها و مواضع در سیاست خارجی با این محور است؛ مانند دفاع از …

2 انتصاب جدید در ستاد کل نیروهای مسلح/ سرلشکررشید فرمانده …

سردار باقری در ادامه در پاسخ به این سئوال که با توجه به شرایط منطقه اولویت کاری شما برای بدنه نیروهای مسلح چه خواهد بود، گفت:‌ ما امروز در شرایط خاصی در منطقه قرار گرفتیم و با وجود اقتدار بی مثالی که در طی این 37 سال برای …

فرمانده جدید لشکر ۶۴ پیاده ارومیه معرفی شد – ایرنا

فرمانده کل ارتش گفت: دشمنان ما بدانند اگر منافع ما را تهدید کنند پاسخ ما محدود به مرز‌ها نخواهد بود؛ اگر منافع ما را تهدید کنند در هر کجا که لازم باشد منافع‌شان را تهدید می‌کنیم، اما برای …

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , ,