EXOT

سرمایه گذاری ۱۰۰ میلیارد تومانی در حوزه گلخانه در شهرستان اردبیل

سرمایه گذاری ۱۰۰ میلیارد تومانی در حوزه گلخانه در اردبیل …

فرماندار اردبیل گفت: در حوزه واحد‌های گلخانه‌ای ۱۰۰ میلیارد تومان در این شهرستان سرمایه گذاری شده است.

مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان اردبیل

سرمایه گذاری ۱۰۰ میلیارد تومانی در حوزه گلخانه در شهرستان اردبیل – انعکاس اخبار و اطلاعیه‌های بخش کشاورزی شهرستان اردبیل – مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان اردبیل

۱۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در بخش درمان اردبیل/ پنج …

مدیر درمان تأمین اجتماعی استان اردبیل گفت: بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در یک سال گذشته در بخش درمان تأمین اجتماعی استان اردبیل انجام شده است.

پیشنهاد سرمایه‌گذاری ۱۰۰ میلیارد تومانی در شورابیل – ایمنا

شهردار اردبیل گفت: با ایجاد زیرساخت‌های مورد نیاز در این شهر هم اکنون پیشنهاد سرمایه‌گذاری در این منطقه به ارزش ۱۰۰ میلیارد تومان به شهرداری ارائه شده است.

سرمایه گذاری ۲۵۰۰ میلیارد تومانی برای توسعه گلخانه‌های …

تبریز – ایرنا – سرمایه‌گذاری ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومانی برای توسعه گلخانه‌های آذربایجان‌شرقی در سال‌های گذشته، وسعت آنها را از ۵۲.۶ هکتار در سال ۱۳۹۲ به بیش از ۲۶۰ هکتار در پایان سال گذشته رسانده است.

سرمایه گذاری 1000 میلیارد تومانی در حوزه صنعت مشگین شهر …

اردبیل- صمدی، فرماندار مشگین شهر از سرمایه گذاری یک هزار میلیارد تومانی در حوزه صنعت در شهرستان مشگین شهر باهدف ایجاد تحول اقتصادی در این منطقه خبر داد.

سرمایه گذاری ۳۰۰ میلیارد تومانی در حوزه فراوری معادن …

نهبندان- فرماندار نهبندان با تاکید بر اینکه باید از خام فروشی معادن در شهرستان جلوگیری کرد، گفت: ۳۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری مستقیم برای طرح های فراوری معادن شهرستان انجام شده است.

سرمایه گذاری 2500 میلیارد تومانی برای توسعه گلخانه های …

06/06/2021 · ایرنا – سرمایه گذاری 2 هزار و 500 میلیارد تومانی برای توسعه گلخانه های آذربایجان شرقی در سال های گذشته، وسعت آنها

سرمایه‌گذاری ۴۵۰۰ میلیارد تومانی در حوزه میراث فرهنگی …

سرمایه‌گذاری ۴۵۰۰ میلیارد تومانی در حوزه میراث فرهنگی آذربایجان شرقی … ۶۵۰۰ سال در شهرستان کلیبر و ۹۵۰۰ سال در تپه الله‌قلی خان لیلان در شهرستان ملکان کشف شده است که تاریخی فراتر از تخت …

سرمایه‌گذاری ۱۰۰ میلیاردی در حوزه گردشگری گلستان

سرمایه‌گذاری ۱۰۰ میلیاردی در حوزه گردشگری گلستان . برنامه تلویزیونی «سروستان» با حضور نمایندگان مردم گلستان در مجلس شورای اسلامی و بیان ظرفیت‌ها و مشکلات این استان، سه‌شنبه شب ۳ مردادماه از شبکه «شما» پخش شد.

سرمایه گذاری ۲۷۳ میلیارد ریالی در حوزه صنایع معدنی …

13/10/2021 · در نیمه نخست امسال ۶ فقره پروانه بهره برداری در حوزه صنایع معدنی استان کرمانشاه با سرمایه گذاری ۲۷۳ میلیارد ریال صادر شده که اشتغال ۵۰ نفر را به همراه دارد.

سرمایه گذاری 1000 میلیارد تومانی در حوزه صنعت مشگین شهر …

سرمایه گذاری 1000 میلیارد تومانی در حوزه صنعت مشگین شهر. صمدی، فرماندار مشگین شهر از سرمایه گذاری یک هزار میلیارد تومانی در حوزه صنعت در شهرستان مشگین شهر باهدف ایجاد تحول اقتصادی در این منطقه خبر داد.

پیش بینی ۳۰۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری طی ۳ سال در ملایر …

وی با یاداوری اینکه در استان همدان ۳۰ نوع ماده معدنی داریم اما بدنبال این هستیم فرآوری سنگ را ازجمله در شهرستان ملایر در دستور کار قراردهیم، گفت: در ملایر ۱۵۰۰میلیارد تومان طرح در حوزه صنعت و …

سرمایه‌گذاری 100 میلیارد تومانی مرکز اقتصادی خاورمیانه در …

رییس مرکز مطالعات و بررسی‌های اقتصادی خاورمیانه از سرمایه گذاری ۱۰۰ میلیارد تومانی برای توسعه فضا‌ها و زیر ساخت‌های فرهنگی هنری در کاشان خبر داد.

سرمایه‌گذاری 314 میلیارد تومانی در حوزه ارتباطات و فناوری …

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: تا پایان فعالیت دولت یازدهم تمامی 27 شهر استان اردبیل به اینترنت پرسرعت …

سرمایه‌گذاری ۴۰۰ میلیارد تومانی شستا در اقلید | خبرگزاری فارس

14/11/2020 · نماینده مردم شهرستان اقلید در مجلس شورای اسلامی از سرمایه‌گذاری بیش از ۴۰۰ میلیارد تومانی شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی در حوزه کشاورزی و دامداری که از ظرفیت‌های اصلی اقلید است، در این شهرستان خبر داد.

اختصاص صد هزار میلیارد تومان منابع برای سرمایه‌گذاری در …

نماینده کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی از اختصاص صد هزار میلیارد تومان منابع برای سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف کشور برای اولین بار خبر داد .

سرمایه‌گذاری ۲۲ میلیارد تومانی در حوزه زیرساخت‌های …

وزیر ارتباطات خبر داد؛ سرمایه‌گذاری ۲۲ میلیارد تومانی در حوزه زیرساخت‌های مخابراتی الشتر شناسهٔ خبر: 3845193 – جمعه ۱۹ آذر ۱۳۹۵ – ۱۲:۵۵ استانها > لرستان .jwplayer{ display: inline-block; } الشتر – وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از سرمایه …

سرمایه‌گذاری 365 میلیارد تومانی در بخش کشاورزی مشگین‌شهر …

08/10/2011 · خبرگزاری فارس: نماینده مردم شهرستان مشگین‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: در برنامه پنجم توسعه قرار است بیش از 365 میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی در بخش کشاورزی مشگین‌شهر سرمایه‌گذاری شود.

سرمایه‌گذاری هزار میلیارد تومانی در منطقه رضوان بخش فین …

فریدون همتی پس از بازدید از پروژه‌های سرمایه‌گذاری در معادن بخش فین شهرستان بندرعباس با بیان اینکه در پهنه های معدنی هرمزگان سرمایه‌گذاری‌های خوبی صورت گرفته است، عنوان کرد: از جمله این سرمایه گذاری ها احداث …

1200 میلیارد تومان در اجرا پروژه‌های آب‌شیرین‌کن در استان …

گروه استان‌ها – استاندار بوشهر با بیان اینکه 600 میلیارد تومان برای پروژه‌های آبرسانی سرمایه‌گذاری شد گفت …

جدیدترین خبرهای شهرستان اردبیل | خبر فارسی

وی با اشاره به اینکه این دوره آموزش تخصصی عکاسی خبر از 21 مهرماه در محل یالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل با شرکت بیش از 100 نفر انجام می شود افزود: مباحث آموزشی بصورت تخصصی با حضور یکی از اساتید و نخبه رسانه …

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,