EXOT

استمهال وام‌های دریافتی مراکز گردشگری تا پایان ۱۴۰۰ تصویب شد

ضرغامی: استمهال وام‌های مراکز گردشگری تا پایان سال تصویب …

تهران- ایرنا- وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی از تصویب «استمهال وام‌های دریافتی مراکز ⁧‫گردشگری‬⁩ تا پایان سال ۱۴۰۰ » در ستاد ملی مقابله با کرونا خبر داد.

استمهال وام‌های مراکز گردشگری تا پایان سال تصویب شد

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی از تصویب «استمهال وام‌های دریافتی مراکز ⁧‫گردشگری‬⁩ تا پایان سال ۱۴۰۰ » در ستاد ملی مقابله با کرونا خبر داد.

استمهال وام‌های دریافتی مراکز ⁧‫گردشگری‬⁩ تا پایان سال …

عزت‌الله ضرغامی، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، روز شنبه ۲۴ مهر با انتشار توئیتی ضمن اشاره به عضویت خود در ستاد ملی مقابله با کرونا، از تصویب استمهال وام‌های دریافتی مراکز ⁧‫گردشگری‬⁩ تا پایان ۱۴۰۰ و …

استمهال وام‌ های مراکز گردشگری تا پایان سال تصویب شد …

16/10/2021 · وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی از تصویب «استمهال وام‌های دریافتی مراکز ⁧‫گردشگری‬⁩ تا پایان سال ۱۴۰۰ » در ستاد ملی مقابله با کرونا خبر داد.

ضرغامی: استمهال وام‌های مراکز گردشگری تا پایان سال تصویب …

ضرغامی: استمهال وام‌های مراکز گردشگری تا پایان سال تصویب شد. وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی از تصویب «استمهال وام‌های دریافتی مراکز ⁧‫گردشگری‬⁩ تا پایان سال ۱۴۰۰ » در ستاد ملی مقابله با کرونا خبر داد.

ضرغامی: استمهال وام‌های مراکز گردشگری تا پایان سال تصویب شد

16/10/2021 · تهران- ایرنا- وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی از تصویب «استمهال وام‌های دریافتی مراکز ⁧‫گردشگری‬⁩ تا پایان سال ۱۴۰۰ » در ستاد ملی مقابله با کرونا خبر داد.

تصویب استمهال وام‌های دریافتی مراکز گردشگری تا پایان ۱۴۰۰ …

عزت‌الله ضرغامی با اعلام عضویت وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در ستاد ملی مدیریت کرونا، از امهال وام کرونا تا پایان سال ۱۴۰۰ خبر داد.

استمهال وام های مراکز گردشگری تا پایان سال تصویب شد – جام …

ضرغامی: استمهال وام های مراکز گردشگری تا پایان سال تصویب شد. روز شنبه در حساب کاربری خود در توییتر با بیان اینکه عضو ستاد ملی مقابله با کرونا شده است، نوشت: در جلسه امروز (24 مهر)، استمهال وام های دریافتی مراکز ⁧‫گردشگری …

امهال وام‌های گردشگری تا پایان سال

امهال وام‌های گردشگری تا پایان سال. بر اساس تصویب ستاد مقابله با کرونا وام‌های دریافتی مراکز گردشگری تا پایان ۱۴۰۰ امهال و حساب‌های مالیاتی آن‌ها تا پایان آذرماه تصفیه می‌شود. به گزارش …

تصویب امهال وام‌های کرونایی گردشگری تا پایان سال

06/10/2020 · رکنا: وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با اشاره به تهیه بسته حمایتی گردشگری در ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: این بسته شامل استمهال اقساط وام‌هایی است که در سه حوزه وزارتخانه پرداخت شد، براساس این مصوبه تا …

عضویت وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در ستاد …

بر اساس تصویب ستاد مقابله با کرونا وام‌های دریافتی مراکز گردشگری تا پایان 1400 امهال و حساب‌های مالیاتی آن‌ها تا پایان آذرماه تصفیه می‌شود.

دیدنی ها | امهال وام های گردشگری تا پایان سال 1400

16/10/2021 · امهال وام های گردشگری تا پایان سال 1400 به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، عزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، امروز شنبه در توئیتی ضمن اعلام عضویت در ستاد ملی مقابله با کرونا، گفت: استمهال وام های دریافتی به گزارش …

امهال وام‌های گردشگری تا پایان سال ۱۴۰۰

عزت‌الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، از امهال وام‌های گردشگری تا پایان سال ۱۴۰۰ خبر داد.

امهال وام های کرونای مراکز گردشگری تا پایان سال | عزت الله …

امهال وام های کرونای مراکز گردشگری تا پایان سال. عزت الله ضرغامی با اعلام عضویت وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در ستاد ملی مدیریت کرونا، از امهال وام کرونا تا پایان سال 1400 خبر داد.

امهال وام های کرونای مراکز گردشگری تا پایان سال – خورشیدک

16/10/2021 · امهال وام های کرونای عزت الله ضرغامی با اعلام عضویت وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در ستاد ملی مدیریت کرونا، از امهال وا

موافقت با اعطای فرصت به منظور بازپرداخت تسهیلات کرونایی …

در جلسه امروز (شنبه 24 مهرماه) استمهال وام‌های دریافتی مراکز گردشگری تا پایان 1400 و مفاصاحساب مالیاتی آنان تا …

مهلت بدهی‌های مالیاتی مراکز گردشگری قم تمدید شد – ایرنا

قم – ایرنا – استاندار قم از تصویب استمهال تسهیلات بانکی مراکز گردشگری و میراث فرهنگی آسیب دیده از کرونا خبر داد و گفت: استمهال بدهی‌های مالیاتی این مراکز درقم نیز تا پایان آذرماه تمدید شد.

عضویت ضرغامی در ستاد ملی مبارزه با کرونا/ استمهال وام های …

شنبه، 24 مهر 1400 ساعت 12:50 2021-10-16 سياسي. عضویت ضرغامی در ستاد ملی مبارزه با کرونا/ استمهال وام های دریافتی مراکز گردشگری تا پایان 1400.

خبرگزاری میراث آریا – اخبار میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی

بر اساس تصویب ستاد مقابله با کرونا وام‌های دریافتی مراکز گردشگری تا پایان 1400 امهال و حساب‌های مالیاتی آن‌ها تا پایان آذرماه تصفیه می‌شود.

۶ میلیون دُز واکسن وارد کشور شد – قدس آنلاین | پایگاه خبری …

1 روز قبل · استمهال وام‌های مراکز گردشگری تا پایان سال تصویب شد اسکان اضطراری بیش از ۳۹۰۰ زلزله‌زده در اندیکا … ۳ میلیون نفر برای دریافت اینترنت هدیه «آموزش مجازی» ثبت‌نام کردند

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , ,